نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم

دشت، نرم افزاری حسابداری است برای مدیریت هر چه بهتر و آسان تر کسب و کار و فروشگاه شما. بسیاری از روندها و رویه ها در این نرم افزار حسابداری به صورت اتوماتیک بوده و این امر نرم افزار را بسیار ساده نموده و به گونه ای طراحی شده است که بدون دانش قبلی حسابداری امکان استفاده از آن را داشته باشید.

نرم افزار حسابداری دشت در نسخه های عمومی و تخصصی شامل پوشاک، سوپرمارکت، آرایشی و بهداشتی، لوازم یدکی خودرو، ابزار و یراق آلات ساختمانی، قنادی، آجیل و خشکبار موجود می باشد. بخشی از خصوصیات تعدادی از این نسخه ها را در ادامه مشاهده خواهید کرد

درخواست دمو

جهت مشاهده دموی نرم افزارهای حسابداری سپیدار و دشت همکاران سیستم، توسط کارشناسان ما، ثبت نام نمایید

  دشت آجیل و خشکبار و قنادی

  این نسخه مخصوص صنف آجیل و خشکبار و قنادی هست . امکان ثبت چندین کاربر مجزا در سیستم با صندوق های مختلف ، امکان تسویه با صندوقدارن  به صورت روزانه، همچنین امکان اتصال به انواع بارکد خوان ها و کارتخوان ها به صورت آنلاین امکان اتصال به انواع ترازو ها و خواندن اطلاعات وزن کالا ها از بارکد دو بعدی و ثبت آن با توجه به بارکد همراه با وزن کالا در فاکتور سیستم امکانپذیر میباشد.امکان ارسال کالا ها از ترازو به سیستم یا  از دشت به ترازو ،سهولت در تغییر قیمت های فروش در زمان دلخواه،امکان تولید بارکد و چاپ بارکد برای کالا ها از طریق سیستم دشت از جمله امکانات این نسخه میباشد

  دشت عمومی

   از این نوع نسخه دشت در تمامی فروشگاهها میتوان استفاده کرد و هیچ محدودیت صنفی در این نسخه دشت وجود نخواهد داشت.با این نسخه میتوان سرعت و دقت در عملیات فروشگاه مانند خرید و فروش، انبارداری، محاسبه سود و زیان، مانده حساب مشتریان را بهبود بخشید. این نسخه از دشت در سطوح پایه ، استاندارد و پیشرفته ارائه میگردد که با توجه به نیاز مشتری به آنها پیشنهاد میگردد.امکان ثبت کالا ها،طرف حساب ها و بانک و صندوق همراه با مانده اول دوره این موارد در سیستم امکانپذیر هست.

  دشت آرایشی

  اگر به دنبال مدیریت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی خود هستید این دقیقا همان نرم افزاری هست که شما نیاز دارید. از جمله مزایای این نسخه وجود حدود 12000 کالای پیش فرض در سیستم میباشد که کالاهای به روز اکثر فروشگاه های آرایش و بهداشتی میباشد که برای سهولت کار مشتریان برای تعریف کالا میباشد. گزارش‌های متنوعی روی کالاها مانند پرفروش‌ترین و کم فروش‌ترین، پرسودترین و کم‌سودترین و… همچنین امکان استفاده از بارکد خوان در فاکتور خرید و فروش و امکان ثبت ویژگی هر کالا در سیستم وجود دارد.امکان ثبت تخفیفات با توجه به نیاز مشتری مثلا تخفیفات فصلی یا دوره ایی و تعریف انواع پورسانت برای شناسایی درآمد ویزیتورها امکانپذیر میباشد.

  دشت پوشاک

  همانطور که از اسم نسخه مشخص است این نسخه برای فروشگاههای پوشاک و همچنین کیف و کفش قابل استفاده خواهد بود.این نسخه شامل تمامی امکانات یک سیستم حسابداری هست و دارای یک ویژگی اضافه به نام ماتریس کالا خواهد بود که با استفاده از این امکان میتوان برای یک کالا 10 ویژگی دلخواه مانند رنگ، سایز، برند و… تعریف کرد  و با توجه به این ویژگی ها کالا هایی که از لحاظ اسم یا برند مشابه هستند و فقط در رنگ و سایز و …. با هم فرق دارند را سریعتر و به صورت یکجا تعریف کرد.

  دشت سوپرمارکت

  یک پیشنهاد فوق العاده برای سوپر مارکت هها نسخه دشت سوپر مارکت خواهد بود. از جمله مزایای این نسخه وجود حدود 11000 کالای پیش فرض در سیستم میباشد ،این کالاهای پیش فرض کالاهای به روز اکثر سوپر مارکت ها میباشد که برای راحت تر شدن کار مشتریان برای تعریف کالاها میباشد و با توجه به این ویژگی نیاز به تعریف کالا از پایه نخواهید داشت.از جمله مزایای دیگر این نسخه استفاده از بارکد خوان برای تسریع فروش و امکان اتصال به پرینتر ، فیش پرینتر ، کارتخوان و ترازو به صورت آنلاین به سیستم دشت و همچنین امکان اتصال به کالر آیدی برای شناسایی مشتریان از طریق شماره تماس آن خواهد بود.

  دشت لوازم یدکی

   با توجه به تعداد زیاد نوع خودروها و همچنین قطعات مختلف و خاص هر خودرو نیاز به این نرم افزار برای صنف لوازم یدکی بیش از پیش احساس میشود. از جمله مزایای این نسخه وجود حدود 107,000 قطعه یدکی خودرو های مختلف به همراه کد فنی آن که به صورت پیش فرض تعریف شده تا کاربران بدون صرف زمان بتوانند کالا های خود را در سیستم دریافت کنند. امکان تعیین حداقل موجودی کالا در سیستم و دریافت گزارشات مربوط به آن برای شارژ مجدد آن کالا قبل از اتمام آن کالا،امکان ثبت انبارهای مختلف و انتقال بین انبار برای جابه جایی کالاها بین انبارهای مختلف و همچنین انبارگردانی در سیستم امکانپذیر هست.امان تعریف شریک در سیستم و محاسبه و تخصیص سود با توجه به میزان سرمایه گذاری هر شریک در سیستم امکانپذیر میباشد.

  دشت ابزار و یراق آلات ساختمانی

  این نسخه مختص صنف ابزار و یراق آلات ساختمانی میباشد. از جمله مزایای این نسخه وجود حدود 16000 کالای پیش فرض در سیستم میباشد ،این کالاهای به روز اکثر فروشگاههای ابزار و یراق آلات ساختمانی میباشد که برای راحت تر شدن کار مشتریان برای تعریف کالا میباشد .همچنین امکان چاپ چک ،آلارم چک و اقساط بندی فاکتورها وجود دارد،امکان دریافت گزارشات مانده طرف حسابهای سیستم دریافت گزارش بدهکاران و بستانکاران ، سهولت در به روز رسانی قیمت های فروش در سیستم،امکان مشاهده سود لحظه ایی فاکتور فروش هنگام ثبت فاکتور و همچنین امکان تعیین سطح دسترسی گزینه های مختلف سیستم برای کاربران مختلف.

  جهت سفارش نرم افزار دشت با ما در تماس باشید

  • 07191001334