نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

شرکت سپیدار سیستم یکی از شرکت های زیر مجموعه همکاران سیستم می باشد که از سال 1388 فعالیت خود را در قالب شرکت تولید نرم افزار حسابداری مختص مجموعه های متوسط و کوچک آغاز کرد اکنون پس از حدود 11 سال فعالیت در بازار بیش از 50 هزار مجموعه فعال از نرم افزار سپیدار سیستم استفاده می کند .

شرکت سپیدار سیستم با هدف پوشش بازار مجموعه های کوچک نرم افزار خود را در قالب 5 دسته تولیدی ، پیمانکاری ، خدماتی ، بازرگانی و پخش مویرگی به بازار عرضه می کند .

درخواست دریافت خدمات

جهت مشاهده دموی رایگان نرم افزارهای حسابداری سپیدار و دشت همکاران سیستم و یا درخواست ارائه خدمات، ثبت نام نمایید.

  بسته خدماتی

  با استفاده از بسته خدماتی سپیدار امکان تعریف و صدور فاکتور خدمت وجود دارد. بر این اساس می‌توانید کالا و خدمات متفاوت با قیمت‌های مختلف را در انواع متفاوتی از فروش به مشتریان عرضه کنید.

  بیشتر بدانید

  بسته تولیدی

  بسته تولیدی سپیدار ویژه صنایع تولیدی و بسته بندی محصولات می باشد که به سادگی امکان کنترل  دقیق هزینه های تولید نسبت به قیمت گذاری و محاسبه بهای تمام شده کالا اقدام کنید و گزارشات دقیق دریافت کنید .

  بیشتر بدانید

  بسته پیمانکاری

  با استفاده از بسته پیمانکاری می‌توانید بهای تمام شده هر پروژه و قراداد را در لحظه محاسبه کرده و با مقایسه با درآمدهای ناشی از صورت وضعیت‌های تایید شده به سود و زیان هر فعالیت، قراداد و پروژه دست پیدا کنید.

  بیشتر بدانید

  بسته بازرگانی

  بسته بازرگانی سپیدار کنترل موجودی انبار و محاسبه ی سود و زیان به تفکیک هر کالا را برای شما ساده می کند ، در این بسته امکان ثبت نقطه سفارش کالا و حداکثر موجودی کالا امکان پذیر است.

  بیشتر بدانید

  برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

  • 07191001334